Krásne počasie medzi sviatkami na prelome rokov 2014 a 15 nám ponúklo možnosť zájsť na náš nový cyklistický chodník v obci Vrbov. Chodník začína už nad Kupeľskou ulicou. Smeruje na Kežmarok, jeho dĺžka je podľa google mapas 4,6 kilometra, čo je dôležité, dovedie vás ale až takmer ku Kežmarku. Túto cyklotrasu sme na moj-vrbov.sk už zmapovali pred niekoľkými rokmi, teraz ju ale môžete prejsť trochu inak…

No a zmapovali sme ju v tomto článku – cyklotrasa na Kežmarský rybník. No a ponovom si ju môžete prejsť po novom asfaltovom cyklochodníku!

My sme šli na prechádzku spolu s rodičmi a tá začala naozaj príjemne.

No po chvíli ostrý vietor so snehom, ktorý odrazu vymenil slnečný deň nás niektorých donútil vrátiť sa domov 🙂 Už sa ale tešíme na jar, kedy tento chodník naplno vyskúšame na bicykli, či kolieskových korčuliach. Aj v tomto období sme na krátkom úseku na nej stretli nejedného cyklistu, či ľudí, ktorí sa tam vydávajú na prechádzky.

No, netešíme sa chytrákom, ktorí po cyklotrase chodia na štvorkolkách, či na iných vozidlách a roznášajú po cyklotrase blato. Verím, že ich ale obec vyrieši.
Ďalšia malá podpora pre rozvoj turizmu u nás. Tešíme sa a ďakujeme obci Vrbov! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *